Vylosované pořadí ústních interpelací13. schůze (22. 5. - 13. 6. 2018)


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 24.05.2018 v 11:03.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Jiří Valenta, DBAIng. Andrej Babišve věci Sraz Landsmannschaftu v ČR?
2. Ing. Vojtěch MunzarIng. Andrej Babišve věci růstu cen bydlení
3. Mgr. Vít RakušanIng. Andrej Babišve věci zaostávání v zavádění SMART technologií v energetice
4. Mgr. Helena LangšádlováIng. Andrej Babišve věci interpelace o interpelacích
5. Karla MaříkováIng. Andrej Babišve věci Marakéšské deklarace
6. Ing. Petr PávekIng. Andrej Babišve věci fungování úřadu vlády
7. Mgr. Jan ČižinskýIng. Andrej Babišve věci Programové prohlášení vlády - těžba zlata a břidlicového plynu
8. Mgr. Radek HolomčíkIng. Andrej Babišve věci jabloně pro Andreje Babiše
9. Ing. Věra KovářováIng. Andrej Babišve věci ČR na chvostu Evropy
10. Mgr. Martin KupkaIng. Andrej Babišve věci NEN
11. Ing. Vojtěch MunzarIng. Andrej Babišve věci absence zón P+R v Praze
12. Mgr. Martin KupkaIng. Andrej Babišve věci Nesplněné sliby
13. Ing. Věra KovářováIng. Andrej Babišve věci blíže k občanům?

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Mgr. Vít RakušanMgr. Lubomír Metnarve věci postupu slovenské policie v případě novinářky Holcové
2. Ing. Markéta Pekarová AdamováIng. Jiří Milekve věci množíren psů
3. Ing. Věra KovářováMgr. Lubomír Metnarve věci blíže k občanům?
4. Ing. Petr TřešňákMgr. et Mgr. Adam Vojtěchve věci přístrojů pro zajištění mimotělního oběhu ve VFN
5. PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Jiří Valenta, DBAMgA. Martin Stropnickýve věci Sraz Landsmannschaftu poprvé v ČR?
6. RNDr. Jan ZahradníkIng. Tomáš Hünerve věci skladu jaderného paliva v areálu JETE
7. Mgr. Jan ČižinskýIng. Jaroslava Němcová, MBAve věci Připravované nebezpečné úpravy podpory bydlení
8. Ing. Jana KrutákováIng. Jaroslava Němcová, MBAve věci Podpora rodin dětí s onkologickým onemocněním
9. Bc. Mikuláš FerjenčíkIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci povolování vzniku škol
10. Bc. Lucie ŠafránkováMgr. Richard Brabecve věci ekologické zátěže ve Šlapanicích u Brna
11. Jan LipavskýIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Vymývání mozků na základkách?
12. Dominik FeriPhDr. Ilja Šmídve věci Daňové odpočty
13. Mgr. Marek VýbornýMgr. Lubomír Metnarve věci Otevřený dopis romských dětí ze souboru Čhavorenge Policii ČR, ministrovi vnitra a dalším
14. Mgr. Helena LangšádlováIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci registrace nových soukromých škol
15. Ing. Petr PávekMgr. Lubomír Metnarve věci rušení matričních úřadů
16. Karla MaříkováMgr. et Mgr. Adam Vojtěchve věci povinného očkování proti chřipce pro zdravotníky
17. Mgr. Václav KlausIng. Robert Plaga, Ph.D.ve věci Pravidel demonstrování náboženského přesvědčení a užívání náboženských symbolů ve školách
18. Karla MaříkováIng. Tomáš Hünerve věci jaderné elektrárny Dukovany
19. Ing. Jana KrutákováIng. Jiří Milekve věci Protierozní vyhláška (N)
20. Ing. Věra KovářováJUDr. Alena Schillerová, Ph.D.ve věci kouzla s čísly (N)
21. Mgr. Helena LangšádlováIng. Dan Ťokve věci zpoždění vlaků
22. Dominik FeriIng. Karla Šlechtováve věci Branná výchova
23. Ing. Věra KovářováIng. Dan Ťokve věci operační program Doprava
24. Mgr. Helena LangšádlováJUDr. Alena Schillerová, Ph.D.ve věci datové schránky
25. Dominik FeriMgr. Richard Brabecve věci Sucho v České republice
26. Karla MaříkováIng. Jiří Milekve věci povinné minimální marže na potraviny
27. Ing. Věra KovářováIng. Dan Ťokve věci železniční trať č.097
28. Karla MaříkováJUDr. Alena Schillerová, Ph.D.ve věci opravy bazénu hotelu Thermál
29. Karla MaříkováMgr. Lubomír Metnarve věci Marakéšské deklarace

Stav projednávání:
Přednesené 
(N) Přednesené, interpelovaný nepřítomen 
Přednesené, odpověď písemně 
Stav interpelace neznámý 
Nepřednesené: vzaty zpět, propadlé 
Nepřednesené, zrušené 


ISP (příhlásit)